Galeri Başar  
  

ANA SAYFA  |  HAKKIMIZDA  |  MİSYONUMUZ  |  FOTO GALERİ  |  VİDEOLAR  |  ZİYARETÇİ DEFTERİ  |  İLETİŞİM

  
 
 
   


 
 
SOFYA ULUSAL MÜZİK AKADEMİSİ
BALE SANATLARI BÖLÜMÜ
SINAV VE EĞİTİM MERKEZİ
Ders Vermek İstiyorsanız Tıklayınız....
 
    levent makina kodlama
  Kurumsal Kimlik

Toplam 1600m2 kapalı alana sahip tesisimizde;

 1.katında 100m2`lik Bale, Dans, Drama salonu, soyunma odaları, 300m2 yetişkin, amatör ve çocuk atölyeleri, Gravür Atölyesi, Seramik, Heykel Atölyesi, kafe, bekleme salonu ve bürolar yer almaktadır.

 2. katında çocuk ve yetişkinler için enstrüman derslilkleri, solfej şan dersliği, hazırlık sınıfları ve 300m2`lik profesyonel resim atölyesi yer almaktadır.

 3. katta 400m2 MEB`e bağlı Etüt ve Butik Dershane

 5. katta 400m2 Resim galerisi ve konser salonu bulunmaktadır.

 1980 yılında 4.Levent`te kurulan 1989 yılında Çekmeköy`de sanat faaliyetlerine başlayan 32 yıllık bir geçmişi bulunan MEB Özel Galeri Başar Uygulamalı Güzel Sanatlar Merkezi`mizin hobi amaçlı gerekse meslek edinme, Güzel sanatlar lise ve Fakültelerine SBS, LGS, ÖSS`ye giriş için hazırlık kursları düzenlenmektedir.

 Her yılsonunda karma sergi ve resitaller vererek anne babaların gönlüne taht kurup geleceğin sanatçılarını yetiştirmek en büyük idealimizdir.

 MEB`e bağlı ve yasal eğitim, öğretim ve öğretmen izinleri alınmış, konularında uzman branş öğretmenler

 Fiziki açıdan alverişli olduğuna dair yasal izinleri alınmış, itfaiyeden, sağlık bakanlığından, bayındırlık bakanlığından diğer birçok kurumdan yeterlilik belgeleri alınmış ve bu yüzden diyoruz ki eğitim ve öğretim için çocuklarımızı teslim ettiğiniz bu kurum yasal bir kurumdur.

 Enstruman için 4, Bale için 8 yıl devem eden öğrencilerimizin MEB onaylı sertifrika alma şansları vardır.

 Her yaş ve meslek gruplarından sanatsevere modern eğitim anlayışı ve uzman kadrosuyla modern sanat ortamında eğitim veren ÖZEL GALERİBAŞAR UYGULAMALI GÜZEL SANATLAR MERKEZİ her geçen gün artan öğrencileri ve genişleyen öğretim kadrosuyla belirlediği hedef doğrultusunda hep daha iyiye ve güzele doğru kendisiyle yarışıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 BURAYA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Çekmeköy bateri kursu, bale kursu, gitar kursu, piyano kursu, keman kurus, san kursu, flüt kursu, çello kursu, dans kursu, tiyatro kursu, güzel konusma kursu, resim kursu, davul
 
 

Copyright © Galeri Başar    Mimar Sinan Cad. Gündoğdu Sok. No: 42/B ÇEKMEKÖY İSTANBUL (HSBC arkası)   Tel:0 216 641 40 07 (pbx)                     sayfaweb