Galeri Başar  
  

ANA SAYFA  |  HAKKIMIZDA  |  MİSYONUMUZ  |  FOTO GALERİ  |  VİDEOLAR  |  ZİYARETÇİ DEFTERİ  |  İLETİŞİM

  
 
 
   


 
 
SOFYA ULUSAL MÜZİK AKADEMİSİ
BALE SANATLARI BÖLÜMÜ
SINAV VE EĞİTİM MERKEZİ
Ders Vermek İstiyorsanız Tıklayınız....
 
    levent makina kodlama
  Dans Kursu

Dans Kursları

ÇOCUK DANS KURSU

Çocuğunuzu Salsa, Cha cha, Bachata, Merenque, Rumba, Sırtaki, Hiphop ve Zumba yaparken görmek isterseniz, 

Pazar 15:15 - 16:30 arası (7 - 9 yaş)

Pazar 16:30 - 17:45 arası (10 - 12 yaş) , kayıtlarımız devam etmektedir.

LATİN DANS KURSU

Sosyal latin dans derslerinde Salsa, Cha cha, Bachata, Merenque, Rumba, Rueda, Reggaeton, Merenge Twist, Mambo, Caz, Pop, Charleston, İapanyol eğitimleri verilmektedir. Sıfırdan başlayarak aldığını dersler, başlangıç, orta, ileri seviye olarak devam etmektedir.

ZUMBA KURSU

Zumba dersleri dans ederek zayıflamanın en eğlenceli yolu. Zumbanın latin, aerobik, step ve buna benzer danslarla alakası yoktur.

TANGO KURSU

Arjantin tango dersleri TDF Abağlı antrenörler eşliğinde yapılmaktadır. 3, 6, 9 aylık seviyelerde (başlangı, orta, ileri seviyelerde) eğitim verilmektedir.

ORYANTAL KURSU

Oryantal dan kursu geneleksel türk danslardan olmasının yanı sıra vucudunuzun şekillendirerek bedeninizi tanımanıza yardımcı olmaktır. Esnek bir duruş ve dans estetiği kazanmak için size önerebileceğimiz bir dans türüdür.

HİP HOP/BREAK KURSU

Her hafta farklı müzik,farklı koreografiler eşliğinde dansın en hareketlisi ile karşılaşmak istiyorsanız.Siz de TV de ki yıldızlar gibi dans edip,özgürce kendinizi sergilemek istiyorsanız derslerimizi kaçırmamalısınız.

PLATES KURSU

İş stresinden,ev stresinden kısacası hayatın stresinden hem bedeniniz hem de vücudunuz yoruldu ise bir tek önerimiz var oda pilates.

Birebir Pornonel - tranier Kişisel yaşam koçluğu, Haftada 3 gün verilmektedir.

 

 

 

 
Çekmeköy bateri kursu, bale kursu, gitar kursu, piyano kursu, keman kurus, san kursu, flüt kursu, çello kursu, dans kursu, tiyatro kursu, güzel konusma kursu, resim kursu, davul
 
 

Copyright © Galeri Başar    Mimar Sinan Cad. Gündoğdu Sok. No: 42/B ÇEKMEKÖY İSTANBUL (HSBC arkası)   Tel:0 216 641 40 07 (pbx)                     sayfaweb