Galeri Başar  
  

ANA SAYFA  |  HAKKIMIZDA  |  MİSYONUMUZ  |  FOTO GALERİ  |  VİDEOLAR  |  ZİYARETÇİ DEFTERİ  |  İLETİŞİM

  
 
 
   


 
 
SOFYA ULUSAL MÜZİK AKADEMİSİ
BALE SANATLARI BÖLÜMÜ
SINAV VE EĞİTİM MERKEZİ
Ders Vermek İstiyorsanız Tıklayınız....
 
    levent makina kodlama
  Cam Füzyon Kursu

 Atölyemizde sıcak cam üretim tekniklerinden olan füzyon teknikleri ile, flot camlar ve füzyon için üretilmiş renkli camlar kullanarak duvar panoları, seperasyonlar, kapı-pencere camları, hediyelik eşya,cam lavabolar, masa üstü objeleri, tabaklar, otel ekipmanları, promosyon ürünleri özel cam tabelalar ve cam plaketler gibi çok çeşitli alanlarda kullanılabilecek, gerek kişiye özel cam füzyon üretimi yapılmaktadır.

Füzyon atölye çalışmalarında renkli cam parçalarını çizerek ve keserek düz şeffaf cam plaka üzerine yerleştiriyor ve desen oluşturuyorsunuz. İsterseniz gelmeden önce oluşturacağınız deseni belirleyebilir veya derste içinizden geldiği gibi çalışabilirsiniz.
Cam Füzyon İki veya daha fazla cam parçası istenilen komposizyon da yerleştirildikten sonra, füzyon fırınları içerisinde, sıcaklık yardımıyla tek bir cam parçaya dönüştürülüyor. Isı yardımıyla istenirse düz istenirse rölyefli olacak şekilde panolar, tablolar, vazolar, heykeller, yaratıcılığınıza bağlı olarak sınır tanımaksızın şekilleniyor. 

Haftada bir gün Çocuklar için 1,5 saat
Haftada bir gün Yetişkinler için 3 saat olup detaylı bilgi için lütfen bilgi alınız…

 


 

 
Çekmeköy bateri kursu, bale kursu, gitar kursu, piyano kursu, keman kurus, san kursu, flüt kursu, çello kursu, dans kursu, tiyatro kursu, güzel konusma kursu, resim kursu, davul
 
 

Copyright © Galeri Başar    Mimar Sinan Cad. Gündoğdu Sok. No: 42/B ÇEKMEKÖY İSTANBUL (HSBC arkası)   Tel:0 216 641 40 07 (pbx)                     sayfaweb